This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Aranżacja miejsca zabaw dla dzieci w naszym ogrodzie

Jeśli zależy nam na tym, aby w naszym ogrodzie cała rodzina mogła w wygodny sposób spędzać czas- powinniśmy pomyśleć także o najmłodszych członkach rodziny, a więc także i o dzieciach. Jeśli będą one miały zapewnioną rozrywkę na świeżym powietrzu, my sami będziemy mogli skorzystać z chwili wypoczynku.

Dobrze, aby przeróżne atrakcje, jakie zaplanujemy dla najmłodszych były umiejscowione stosunkowo blisko tarasu lub też miejsca, w którym lubimy spędzać czas. Najlepiej tak zaprojektować całą przestrzeń, abyśmy mieli możliwość komfortowego sprawowania pieczy nad dziećmi, kiedy te spędzają czas na swoim placu zabaw. Bezsprzecznie, takie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze. A jeśli już mowa o takim placu zabaw, co można na jego terenie umieścić? Na jakie elementy postawić, aby sprawdziły się w codziennej praktyce?

 

Wszystko to, co bawi i dostarcza rozrywki

 

Możliwości jest naprawdę wiele, ale też trzeba ich wielkość i ilość dostosować do tego, ile miejsca posiadamy. Jedną z ciekawszych atrakcji dla maluchów są różnego rodzaju huśtawki. Możemy taką w prosty sposób wykonać kupując metalowe huśtawki dla dzieci. Metalowa konstrukcja zazwyczaj jest bardzo stabilna i solidna, natomiast jej uzupełnieniem są siedziska kubełkowe do huśtawek, które można zakupić w przeróżnych kolorach. Sporą atrakcją dla dzieci zazwyczaj są też piaskownice. Pamiętajmy jednak, aby w trosce o czystość takiej piaskownicy kupować te modele, które są zakrywane. W sklepach znajdziemy zarówno piaskownice plastikowe jak i drewniane. Jeszcze jedną ciekawą możliwością są domki dla dzieci. W wersji mniejszej, plastikowej mogą to być bardzo kolorowe i bardzo mobilne propozycje domków wraz z ogrodzeniem, otwieranymi drzwiami i oknami. Więcej miejsca natomiast wymaga spory, solidny domek wykonany z drewna- podobny do tych konstrukcji, które instaluje się na drzewach. Pamiętajmy jednak o tym, że taki domek trzeba w odpowiedni sposób zabezpieczyć- kotwicząc go do gruntu, a także malując specjalną farbą będącą impregnatem do drewna.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.