This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Salon w kolorze…

Często prezentujemy aranżacje salonów w różnych stylach, czy inspirowane różnymi elementami, dziś natomiast postanowiliśmy przedstawić aranżację salonu według kolorów.

Salon w kolorze niebieskim

W tym salonie znajduje się drewniana podłoga, z ciemnego drewna, ściany salonu zostały pomalowane na biało oraz w jasnym niebieskim, intensywnymi niebieskim oraz granatowym. Na środku salonu ustawiono niebieską ławę (pochodzącą z tego sklepu – https://meblezkrakowa.pl/19-lawy) oraz białą, narożną kanapę oraz granatowe, obszerne, prostokątne pufy. Na przeciwko kanapy zawieszony na ścianie znajduje się duży telewizor w białej obudowie, a pod nim umieszczono niską komodę. Na białej ścianie zawieszono zdjęcia w niebieskich i granatowych ramkach różnej wielości, natomiast na granatowej powieszone są białe półki, na których ułożono książki. Wszystkie meble w pokoju wykonane są z drewna, prócz ławy, wszystkie są białe.

Salon w kolorze zielonym

W tym salonie znajduje się dużo naturalnej zieleni, ale nie tylko. Podłoga salonu wykonana jest z drewna o ciepłym odcieniu, ściany natomiast pomalowano na biało. W salonie znajduje się szara kanapa oraz dwa również szale fotele, a na środku stroi drewniana ława. W oknach zawieszono zielone żaluzje, ozdobne poduszki są także zielone, podobnie jak dywan. W pokoju znajduje się także dużo roślin zielony, stojących zarówno w wazonach, jak i białych, zielonych, żółtych i granatowych doniczkach.

Salon w kolorze czerwonym

W salonie w kolorze czerwonym spotykamy jasny drewniany parkiet lub wpadające w popiel panele. Jedna ze ścian pomalowana jest na biała, pozostała mają szary kolor. Pod szarą ścianą umieszczono czerwoną kanapę z białymi, brązowymi i czarnymi poduszkami, obok stoi czarny fotel z czerwoną poduszką, a naprzeciwko znajduje się czerwona pufa, wszystkie te meble ustawione są wokół białej ławy. Na przeciwko kanapy znajduje się kominek z szarą ramą, nad którym zawieszono obrazy gdzie dominującym kolorem jest czerwień.

Salon w kolorze żółtym

Salon w kolorze żółtym to w rzeczywistości bardzo kolorowa i energetyczna aranżacja. Jej punktem centralnym jest kanapa w intensywnym żółtym kolorze, do tego dwa pastelowe fotele w paski biało – różowe, na kanapie w różnokolorowe paski leży kilka ozdobnych poduszek. Stoi przy niej biały stoli kawowy. Całość zaś ustawiona jest na jasnożółtym, delikatnym i stonowanym, wpadającym nieco w beż dywanie. Ściany także mają kolor delikatnie pastelowej żółci. Dywan leży na drewniane podłodze.

Sorry, the comment form is closed at this time.