This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Pomieszczenia, do których pasują płytki

Anna (39 lat): większość osób, powie zapewne, że płytki to najlepsze wykończenie łazienek i kuchni. My jednak z moim mężem kończąc nasz dom, doszliśmy zgodnie do wniosku, że przy trójce dzieci i dwóch psach utrzymanie czystości nie będzie sprawą prostą – a płytki wiadomo można poodkurzać, pozamiatać czy umyć i będą lśniły czystością – zdecydowaliśmy się, więc także na płytki do salonu. Zaleźliśmy firmę, która produkuje eleganckie płytki w salonie wyglądają one obłędnie (dla zainteresowanych: w domu mamy płytki – alfa lux). Moim zdaniem płytki pasują doskonale do łazienek i kuchnie, ale jak pokazuje przykład mojego domu – nadają się także do salonu.

Bronisław (57 lat): jestem zaskoczony tym pytaniem, jak to do jakich wnętrz pasują płytki? Oczywiście, że do łazienek, jakby to było mieć łazienkę bez płytek? Przecież to wszystko byłoby ciągle zachlapane, trudno byłoby to wysuszyć, wilgoć byłaby wszędzie, a od wilgoci do grzyba w łazience już niedaleko. Dlatego nie wiem jak ktoś może pytać, gdzie powinny być płytki kładzione – jasne, że w łazience.

.


Krystyna (49 lat): wiem, że obecnie panuje moda na wykładanie salonów płytkami, dla mnie jednak salon powinien być miejscem ciepłym i przytulnym, dlatego jednak preferuję mieć tam parkiety. Natomiast nie wyobrażam sobie życia bez płytek w kuchni. Kuchnia do pomieszczenie, gdzie nie trudno o zabrudzenia i to nie łatwe do usunięcia, zmywanie plan po oleju z dywanu czy ścian pomalowanych farbą, to przecież byłaby mordęga o ile w ogóle udałoby się to zrobić.

.


Monika (28 lat): wprowadziłam się ostatnio do nowego mieszkania, gdy po raz pierwszy zobaczyłam sypialnię byłam przerażona – podłoga wyłożona płytkami! Co prawda poprzedni właściciel przekonywał, że to wcale nie takie straszne, bo w całej sypialni jest ogrzewanie podłogowe i dzięki temu w stopy nie tylko nie jest zimno, ale wręcz przeciwnie – jest super ciepło. Nie wiem, czy zdecydowałabym się na to mieszkanie, ale lokalizacja i cena były bardzo zachęcające, stwierdziłam, więc że najwyżej położę na podłodze w sypialni dywan. Jednak już pierwszej nocy okazało się, że były właściciel miał rację, ogrzewanie podłogowe i płytki w sypialni to najlepsza rzecz na świecie.


Kalia (23 lata): według mnie nie ma czegoś takiego, jak odpowiednie pomieszczenie dla płytek podłogowych, bo wszystko zależy od upodobania właścicieli, od ich potrzeb i oczywiście od odpowiedniej aranżacji. Jeśli wszystkie warunki są spełnione, to płytki pasują do każdego pomieszczenia.

Sorry, the comment form is closed at this time.